Hledáte kanceláře pro velký tým nebo jeho dedikovanou partu? Vyzkoušejte WorkLounge Business, lokalitu Na Příkopě 14.

Kontaktujte nás

Jsme tu pro vás. Online, telefonicky nebo osobně.

nebo nám rovnou zavolejte +420 770 152 602

Sales a Eventy

Honza Malin New

Jan Malin
Event Sales Manager
Pronájem eventových prostor

(+420) 778 483 399
event@worklounge.com

Zbynek

Zbyněk Konopásek
Sales Manager
Pronájem kanceláří a členství

(+420) 770 152 602
sales@worklounge.com

Manažeři poboček

11zon Cropped

Alexandra Mizerová
Front Office Manager
Provoz pobočky Karlín

(+420) 226 216 216
recepcekarlin@worklounge.com

Jája Na Web

Jarmila Beni Hamad
Příkopy Manager
Provoz pobočky na Příkopě

(+420) 770 107 107
prikopy@worklounge.com

Veronika Svejkovska

Veronika Svejkovská
Karlín Manager
Provoz pobočky na Karlíně

(+420) 778 438 083
info@worklounge.com

Jitka Michnacova Smichov

Jitka Michnáčová
Smíchov Manager
Provoz pobočky na Smíchově

(+420) 734 448 357
infosmichov@worklounge.com

Anna Smidova

Anna Šmídová
Diamant Manager
Provoz pobočky na Václavském náměstí

(+420) 226 226 900
recepcediamant@worklounge.com

Sarka Hoangova Event Manager

Šárka Hoangová
Regional & Community Manager
Nábor, komunita a péče o členy

(+420) 778 728 238
sarka.hoangova@worklounge.com

Jaroslav Krcmar Worklounge Living

Jaroslav Krčmář
WL Living Manager
Coliving a pronájem komunitních bytů

(+420) 733 106 004
living@worklounge.com

Management WorkLounge

Honza

Jan Janečka
CBDO & Deputy CEO
New Business Development

(+420) 771 291 221
honza@worklounge.com

Petra P.

Petra Páleníková
Chief Marketing Officer
PR, Brand & Marketing

(+420) 773 785 178
marketing@worklounge.com

Denisa Kupsova Regional Manager

Denisa Kupsová
Financial & Operation Manager
Finanční a provozní manažer

(+420) 731 475 707
denisa@worklounge.com

Chcete se na cokoliv zeptat?
Neváhejte nám napsat na sales@worklounge.com.

Pořád váháte?
Máme pro vás den na zkoušku.

nebo nám rovnou zavolejte +420 770 152 602