Hledáte kanceláře pro velký tým nebo jeho dedikovanou partu? Vyzkoušejte WorkLounge Business, lokalitu Na Příkopě 14.

Youklid slaví rok v kancelářích WorkLounge, Smíchov

Youklid ve Worklounge

Právě dnes je tomu rok, kdy se náš tým Youklid nastěhoval do kanceláří Worklounge a spustil ostrý provoz úklidu domácností.

Naše rozhodnutí padlo na pobočku, která se nachází na Plzeňské ulici Prahy 5.

Během svého profesního života jsem již spravoval mnoho desítek kanceláří. Zkušenosti mám s menšími prostory v podobě přestavby bytu, startupovými huby, až po ty cca 1200m2 velké servisované kanceláře. U nových firem je zejména na začátku důležité sledovat nejen komfort práce, ale také vyvážení provozních nákladů se zisky. Málokterá společnost si však uvědomuje, že náklady nejsou pouze o platbě samotného nájmu, je třeba také počítat se správou, vybavením a údržbou kanceláří. 

Vzhledem k našemu konceptu a pracovnímu vytížení je pro nás nepostradatelný nejen prostor, který bude vhodný pro práci jednotlivců, ale i celého týmu (téměř každodenní porady) a místo, kde uvítáme i návštěvu pro další spolupráce. Na to navazuje potřeba recepce. Nemluvě o nábytku, tiskárny, zázemí kuchyňky včetně kávovaru s kvalitní kávou a v neposlední řadě i možnost využít více prostoru v závislosti na růstu firmy. Když si vše spočítáme, nemůžeme se divit, že jsou sdílené prostory a kanceláře tolik oblíbené!

youklid a worklounge

Proč jsme se rozhodli spolupracovat právě s Worklounge?

✅ Dostupnost vybavených zasedacích místností pro jednání a pohovory.

✅ Uzavřená kancelář pro náš tým včetně stolů a vybavení.

✅ Dostupnost sdílené recepce, kopírky a kávovaru.

✅ Vlastní parkovací místa mimo modré zóny.

✅ Údržba, servis a úklid kanceláře v ceně.

✅ Přátelské prostředí podporované společnými akcemi.

Pokud tedy pro Vaši společnost hledáte kancelářské prostory, které se přizpůsobí růstu a přejete si mít komfort pro Vaše zaměstnance i zákazníky hned od prvního dne, doporučuji právě Worklounge zahrnout do výběrového řízení.

YouklidWorkLounge

A když je to výročí, nesmíme zapomenout na malou radost pro vás!

S kódem VYROCI- WL získáte slevu 400,- Kč na první úklid Vaší domácnosti. Cenu úklidu snadno zjistíte na www.youklid.cz - Kód je platný do 15. 6. 2023

Za Youklid, Adam Krůžela - CEO

Youklid ve Worklounge Karlin

youklid wokrlounge smichov

 

28. 5. 2023

Pořád váháte?
Máme pro vás den na zkoušku.

nebo nám rovnou zavolejte +420 770 152 602